Мої друзі. Повторення Introduction. Урок
План-конспект уроку з англійської мови для учнів 7-х класів
Урок 3
Тема: Повторення Introduction
Підтема: Мої друзі.
Мета: Повторити й активізувати лексику теми «Зовнішність та характер людини».
Повторити правила утворення та вживання теперішнього та майбутнього неозначених часів. Розвивати навички усного мовлення. Тренувати учнів в аудіюванні та читанні. Формувати навички діалогічного мовлення. Виховувати прагнення бути гарним другом та цінувати дружбу. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (H01), для роботи в парах (Н02), два набори карток для роботи у групах (Н03).
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання.
Т: Good morning, everyone. I'm glad to see you. How are you getting on?
Ps: Good morning, teacher. We are glad to see you, too. We are fine, thank you.
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we are going to speak about our friends, about their appearance and their characters. We are also going to revise the Present Simple and the Future Simple Tenses.
Check on Homework 3. Перевірка домашнього завдання.
- РЗ, впр. 1 (с. 2). Один з учнів читає текст вправи вголос.
- РЗ, впр. 2 (с. 2). Учні ланцюжком читають речення вправи, погоджуючись або не погоджуючись із ними.
- РЗ, впр. З (с. 2). Двоє-троє учнів по черзі читають свої листи перед класом. Ще два-три зошити учитель перевіряє вибірково.
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Вірш «Important Rules».
Двоє-троє учнів самостійно декламують вірш перед класом.
2) Гра «Appearance-words».
Учні отримують картки для самостійної роботи. Учитель читає слова, що описують різні частини обличчя; необхідно записати їх у відповідний стовпчик. Деякі слова можна записати більше ніж в один стовпчик. По закінченні роботи п'ятеро учнів уголос читають по одному стовпчику виписаних слів. Учитель та решта класу стежать за правильністю виконання завдання.
Write the words in the correct column. |
||||
Face |
Hair |
Nose |
Eyes |
Lips |
T: Curly, blue, thin, straight, oval, black, plump, turned-up, square, red, small, green, short, wavy, pink, brown, round, long.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Reading and Vocabulary Practice 1. Подання тексту для читання та відпрацювання лексичного матеріалу. Впр. 2 (с. 8).
- Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання. Впр. 1 (с. 8). Учитель пропонує учням на вибір підготувати опис одного з дітей на фото, не називаючи імен. Учні готуються усно протягом 34 хвилин. По закінченні роботи троє з них описують дитину, а решта відгадують її ім'я та в разі необхідності, доповнюють розповіді.
- Reading. Етап читання. Троє учнів по черзі читають розповіді дітей про своїх друзів.
- Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту. а) Впр. З (с. 9).
Учні ланцюжком читають речення вправи і визначають, кому з дітей належать ці слова. Учитель контролює правильність виконання завдання.
б) Гра «In Other Words». Учитель розподіляє клас на дві команди і вголос читає словосполучення. Члени команд по черзі мають замінити їх відповідними словосполученнями з тексту вправи. За кожну правильну відповідь надається один бал. Якщо команда не може відповісти, право відповіді переходить до суперників. Перемагає команда, яка отримає більше балів.
Т: Something that has no end (endless); to tell something sad to your friend (to share your sadness); to tell something you don't want anyone else to know (to share secrets with); not to be afraid to tell good and bad things to a person (to be straight with); to be sure your friend will help you in any situation (to rely on); not to tell secrets to anyone (to keep secrets); to leave a person without help (to let smb. down).
в) Бесіда з учнями.
Т: What can Bohdan do with his best friend? What is very important about friends for Elizabeth? What do you speak about with your best friend? What can you do with your best friend? What is very important for you in friendship? Учні відповідають на запитання.
Speaking 2. Розвиток умінь мовлення.
Робота в парах.
Учні отримують картки (Н02) і в парах складають діалоги протягом 5 хвилин. По закінченні роботи три-чотири пари інсценують діалоги перед класом.
A. Make up a dialogue. Ask your partner: if he/she has got the best friend and what the best friend's name is; what his/her best friend looks like; how old his/her best friend is; what he/she likes to do with the best friend together. |
B. Make up a dialogue. Ask your partner: if he/she has got the best friend and what the best friend's name is; where his/her friend lives; about the friend's character; what he/she can talk with the best friend about. |
Grammar Practice 3. Повторення граматичного матеріалу: теперішній та майбутній неозначений часи.
Гра «Make up a Sentence».
Клас розподіляється на дві групи. Учитель розкладає на столі два набори карток. Члени кожної групи ланцюжком підходять до столу, беруть по одній картці, складають речення з поданими словами, вживаючи правильний граматичний час, і записують їх на дошці. За кожне правильне речення надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів. Учитель перевіряє правильність виконання завдання.
Т: Make up sentences. НО3:
1. They/speak/about/the holidays/tomorrow. |
2. She/always/share /her/secrets/with/her/sister. |
3. His friend/usually/help/him/with/his/homework? |
4. Where/you/spend/your/holidays/next/year? |
5. How often/they/play/chess/together? |
6. He/bring/me/this/disc/in/three/days. |
7. I/often/have/a good/laugh/with/my/friend. |
8. She/play/a game/of tennis/with/me/next/Sunday? |
По закінченні гри учитель пропонує учням пригадати правила утворення та вживання теперішнього неозначеного та майбутнього неозначеного часів. Двоє з них розповідають правила за допомогою вчителя та решти класу.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 13 (с. 3), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Т: Today we spoke about the best friends and friendship. Can you describe the appearance and the character of your best friend?
Двоє-троє учнів розповідають про свого найкращого друга.
PAGE
Мої друзі. Повторення Introduction. Урок