Це Лондон. План-конспект уроку з англійської мови

План-конспект уроку з англійської мови для учнів 7-х класів

УРОК 104

Тема: Дві столиці: Лондон та Київ

Підтема: Це Лондон.

Мета: Повторити й закріпити лексику теми.

Ознайомити учнів зі структурами so do I, neither do I. Продовжувати знайомити учнів з історичними пам'ятками Лондона. Тренувати учнів у читанні. Формувати навички писемного мовлення. Продовжувати розвивати вміння спілкуватись. Виховувати дбайливе ставлення до світової історичної спадщини.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (H0), для роботи в парах (Н02), для самостійної роботи (Н03).

ХІД УРОКУ

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: Good morning, pupils. It's so nice to see you. Ps; Good morning, teacher. It's nice to see you. T: How are you today? Ps: We are very well, thank you.

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: We are continuing to speak about the historical places of London. During our lesson today you'll not only learn some new interesting facts but also some new grammar.

Check on Homework 3. Перевірка домашнього завдання.

1) P3, впр. 1 (с. 87). Учні ланцюжком читають доповнені речення вправи.

2) РЗ, впр. 2 (с. 87). Учні ланцюжком читають запитання вправи і відповідають на них. Учитель ко олює правильність виконання завдань.

Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «The Right Question».

Клас розподіляється на групи по четверо-п'ятеро учнів, кожна з яких отримує набір карток (НО1). їх розкладають на парті стовпчиком текстом донизу. Один з учнів бере верхню картку, не показуючи її решті. Він має поставити такі запитання своїй їй групі, щоб хтось відповів словом, написаним у картці. Той, хто відгадав його отримує цю картку, бере наступну та ставить свої запитання і т. д. Перемагає j

який отримає більше карток. Вчитель обмежує час роботи і контролює дотримання правил гри.

Т: Ask your partners the right question. HO.

About London.

To the tour.

Yesterday.

The Romans.

In the firs: century.

Next summer.

No, never.

Yes, I did.

The Queen.

No, I ca

On the Thames.

Yes, I have.

Big Ben.

Last year.

Because interest:

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Speaking 1. Розвиток умінь мовлення.

Робота в парах. Учні отримують картки (Н02) і в парах складають діалоги за їх завданням. По закінченні роботи три-чотири пари інсценують діалоги перед класом.

A. Make up a dialogue.

You have got a ticket to

a tour around London. Your friend has telephoned you to

ask some questions about the tour. Use the information below and answer his/her

questions

«

DISCOVERING THE PAST» TOUR Omnibus daily sightseeing tours

Places to visit

Westminster Abbey, the Tower of London, St Paul's Cathedral.

Depart:

10 a. m. Covent Gardens.

Arrive:

4 p. m. Covent Gardens.

Price:

56 Ј.

B. Make up a dialogue.

Your friend has bought a ticket to a tour around London. You are speaking to him/her on the phone. Ask your friend some questions about the tour:

The possible days?

The means of transport?

The places to visit?

The time and place of the departure?

The time and place of the arrival?

Reading 2. Подання діалогу для читання. Впр. 4а (с. 191).

1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.

а) Бесіда з учнями.

Т: You have already known a lot about the landmarks of London. What do you know about St Paul's Cathedral? What do you know about the National Gallery?

б) Робота з картками. Учні отримують картки для самостійної роботи (Н03) і виконують завдання. Двоє учнів, які першими упорались із ним, по черзі вголос читають речення і визначають, про яку історичну пам'ятку у них ідеться. Учитель разом із класом контролює правильність виконання завдання.

Tick the sentences which are connected to St Paul's Cathedral and the National Gallery.

1. St Paul's Cathedral 2. The National Gallery

It is the Anglican cathedral on Ludgate Hill, in the City of London, and the seat of the Bishop of London.

This place, founded in 1824, houses a rich collection of over 2.300 paintings dating from the mid-13th century to 1900.

It is situated in Trafalgar Square.

The collection belongs to the British public and the entry to the main collection is free.

Закінчення завдання

The first Saxon cathedral was build out of wood in AD 604 and was destroyed by fire in 675.

It came into being when the British government bought 36 paintings from the banker John Angerstein in 1824.

Wren's first design, to build a replacement on the foundations of the old cathedral was accepted in 1675.

The cathedral was completed in 1708, Wren's 76th birthday.

2) Reading. Етап читання. Дві-три пари учнів по черзі читають діалог за ролями.

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту діалогу.

а) Один з учнів відповідає за завданням до діалогу.

б) Впр. 6 (с. 192). Учні у парах складають діалоги за завданням вправи. По закінченні роботи дві-три пари інсценують діалоги перед класом.

3. Подання нового граматичного матеріалу: структури зі словами neither, so.

  1. Впр. 4b (с. 191). Один з учнів уголос читає фрази, виділені у тексті діалогу, і перекладає їх рідною мовою. Учитель звертає увагу учнів на відповідність допоміжних дієслів у запитаннях і відповідях. Потім інший учень уголос читає правила, подані на с 192 підручника, учитель їх коментує та пояснює у разі необхідності.
  2. Впр. 5 (с. 192). Учні самостійно виконують завдання вправи протягом 1—2 хвилин. По закінченні роботи вони ланцюжком читають подані твердження і відповіді до них.
  3. Впр. 7 (с. 193). Клас розподіляється на дві групи. Члени кожної з них ланцюжком виходять до дошки і записують речення за завданням вправи. За кожне правильне речення надається один бал. Перемагає команда, яка отримала більше балів.

III.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 88), 2 (с. 89), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку. Т: You learned more facts about the landmarks of London today. You have also learned some new grammar. Let's play a «Chain Game». Один з учнів називає речення, наступний погоджується або не погоджується із ним, вживаючи нові структури, тощо. Pt: I have been to London. P2: So have I. I didn't see him yesterday. P3: Neither did I...

Це Лондон. План-конспект уроку з англійської мови